המעבר למכשירי שמיעה מתקדמים במסלול הבחירה הפרטית

רשת מכוני השמיעה הפרטית הדים HDS מחוללת את המהפכה: התאמה מדויקת של מכשירי שמיעה מתקדמים בפגישה אחת – בלי טרטורים, עם אפשרות קלה לשדרוג עתידי וללא הפסד כספי.

אין צורך לבצע השוואת מחירים,הדים הבחירה הפרטית

היעד: מכשירי שמיעה מתקדמים. המציאות: במסלול הרגיל אתה חשוף לתהליך מייגע ועתיר טרטורים: בדיקה ראשונה אצל רופא א.א.ג., אחריה עוד פגישה לבדיקת שמיעה, עוד אחת (או יותר) למילוי טפסים, רק אז תגיע להתאמת מכשיר אצל הספק, כדי לקבל פתרון שלא תמיד מתאים לך בדיוק.

כן, לקנות זול זה לא פעם מאוד יקר.

אופציה חדשה: "הבחירה הפרטית", ברשת מכוני השמיעה הפרטית "הדים HDS". כן, בפגישה מקצועית בטוחה אחת: בדיקת שמיעה והתאמת מכשירי שמיעה מתוך מגוון גדול, על-ידי קלינאית תקשורת, בשיטת REM המתקדמת, לשיפור משמעותי באיכות החיים.

קניית מכשיר שמיעה


הצורך לרכוש מכשיר שמיעה לא בא בהפתעה.
עם הירידה באיכות השמיעה שמגיעה עם הגיל, מתחיל מסלול אישי של הפנמה, הבנה, לימוד והחלטה. אחרי שהחלטתם לרכוש מכשירי שמיעה שיעזרו לכם לשמוע ולהיות חלק אינטגרלי מהשיחה סביבכם – אתם עלולים לגלות שאם בחרתם ב"מסלול הרגיל" של קופות החולים, הדרך אל איכות החיים עלולה להיות מתסכלת ומייאשת. ובדיוק מהסיבה הזו, יותר ויותר צרכני מכשירי שמיעה בכל הגילאים 'הדים HDS'. בהדים, רשת מכוני השמיעה הפרטית עוקפים את התור ומעדיפים את הבחירה הפרטית ברשת המובילה בישראל בתחום מכשירי השמיעה, אומרים שמדובר ממש בתופעה.

תהליך הרכישה: קופ"ח מול הדים HDS

לא רוצים לחכות חודשים, רוצים לשמוע עכשיו

כן, החלטתם שהגיע הזמן ואתם רוצים לשמוע טוב יותר.
ואתם רוצים את זה כמה שיותר מהר, לא בעוד מספר חודשים. לאחר שנים של היסוסים החלטתם לחזור ולשמוע. כעת אתם שלמים עם ההחלטה שלכם החיים, עכשיו. לרכוש מכשירי שמיעה, אתם רוצים לשפר את איכות המסלול הרגיל לרכישת מכשירי שמיעה, בקופות, עלול להיות מסע מפרך ומתיש של טרטורים, טפסים, פגישות ותסכולים. המסלול מתחיל בביקור אצל רופא א.א.ג ומשם למכון בדיקות השמיעה, חזרה לרופא המאשר את הצורך במכשירי שמיעה והפניה לקלינאית הקופה שמגדירה את הרמה הטכנולוגית של המכשירים אותם מאשרת הקופה עבורכם. משם לספק מכשירי השמיעה של הקופה שיבחר עבורכם מכשיר מתוך מספר מוגבל של דגמים המאושרים על-ידי הקופה ואז עוד ביקור נוסף לקבלת המכשיר. בסוף המסלול, אחרי שעמדתם בגבורה בכל תלאות הבירוקרטיה, הגעתם כעבור מספר חודשים ליום בו אתם אוחזים במכשירי השמיעה שלכם. העובדה שהבחירה נעשית מתוך מספר מצומצם של דגמים ובתהליך התאמה בסיסי, עלולה להביא לכך שהמכשיר שיסופק לכם לא יתאים כראוי לצרכים האישיים שלכם. רק כי רציתם לקנות בזול ולקבל את מענק סל הבריאות (שאגב ניתן ליהנות מסכום מענק מקביל ברשת הדים) – קיבלתם תהליך ארוך ומייגע שבסופו לא תמיד מחכה לכם המכשיר אליו שאפתם, ואיכות החיים לה ציפיתם.
מסקנה מתבקשת: זול זה לא פעם מאוד יקר.

שירות אישי מהיר של רשת מכוני שמיעה פרטית

את המגמה להעדיף את מסלול הבחירה הפרטית/ הבטוחה ברשת מכוני שמיעה פרטית מובילים אם כן עוד ועוד צרכנים מנוסים שחוו את אכזבות ותסכולי "המסלול הרגיל". והתופעה מקיפה כעת מעגלים רחבים של צרכני מכשירי שמיעה ותיקים – וגם חדשים. אם תרצו, מדובר הפעם בהיבטים וסטנדרטים ברורים בנוסח של שירותי רפואה פרטית. ולכן, מדובר גם במהפכה של ממש בענף מכשירי השמיעה בישראל, שהיא חלק מתהליכים רחבים של העברת הכוח אל הצרכנים, התפתחויות מדעיות בתחום הרפואה, חידושים טכנולוגיים ועוד. במרכז עומדת הפרסונליזציה, התאמה אישית של פתרונות ושירותים לכל לקוח.
על המהפכה הזו חתומה, אם כן, רשת מכוני השמיעה הפרטית הדים HDS.

אז איך זה עובד במסלול הבחירה הפרטית?

לאחר ביקור אצל רופא א.א.ג אתם מגיעים לסניף הדים הקרוב לביתכם, שם יפגוש אתכם צוות מקצועי של קלינאי תקשורת מומחים בהתאמת מכשירי שמיעה. במקום ובפגישה אחת , תבוצע בדיקת שמיעה והתאמת מכשירי שמיעה בשיטת REM הייחודית להדים. שיטה זו מבטיחה שיותאמו לכם מכשירי שמיעה העונים על צרכי התפקוד שלכם והאקוסטיקה הייחודית של האוזניים שלכם. תוכלו לבחור את המכשירים המתאימים לכם ביותר מתוך מבחר גדול ומגוון, ברמות טכנולוגיה שונות, בצבעים שונים ובגדלים שונים. צריך לזכור: 'הדים' גדולים במכשירי שמיעה קטנים.
בשורה התחתונה: כל התהליך, מהתאמת המכשיר ועד אספקתו, הוא מיידי ועד שלושה שבועות .

Flex Trial
Flex Trial - התנסות אמיתית במכשיר השמיעה לפני החלטת הקנייה

חידוש של חברת Unitron הקנדית מאפשר ללקוחות רשת הדים התנסות ממשית, מעברים גמישים ומידיים בין רמות טכנולוגיה שונות - מהפשוט למשוכלל ביותר באמצעות מכשיר המיועד להתנסות בלבד. זאת עד להשגת התאמה אופטימלית של המכשיר הסופי שנמסר ללקוח. טכנולוגיית Flex Trial מיושמת בישראל בלעדית ברשת 'הדים'.

מהפכה בתהליך ההתנסות לפני הקניה

מה קורה אם בעקבות ההתנסות עם מכשירי השמיעה שקיבלתם, הבנתם שהם אינם עונים על צרכיכם?
רק המחשבה על עוד טפסים, שאלונים ופגישות במסלול המתיש יכולה להרתיע גם צרכנים תקיפים במיוחד. בהדים תמיד תקנו מכשיר חדש, "מהניילונים".
כדי שתוכלו לבחור את הדגם שהכי מתאים לצרכים ולסגנון החיים שלכם, תקבלו מכשירי Flex Trial המשמשים להתנסות בלבד לפני הקניה. במהלך ההתנסות תוכל הקלינאית לתכנת ולהדגים לכם רמות טכנולוגיות שונות במשך שבועות מספר על גבי המכשיר. החלטתם מה מתאים לכם ביותר, אתם מוזמנים לקבל זוג מכשירי שמיעה חדשים.

Flex Upgrade
Flex Upgrade – טכנולוגיה לשדרוג רמת שמיעה ללא החלפת מכשיר

חידוש עולמי: רוצים לשדרג? טכנולוגיה מתקדמת מבית Unitron קנדה מאפשרת היום לשדרג את מכשירי השמיעה הקיימים לצרכים החדשים שלך. גם טכנולוגיית Flex Upgrade מיושמת בישראל בלעדית ברשת 'הדים'

Flex Upgrade – שדרוג בקלות

חלק מבעלי מכשירי שמיעה מגלים מאוחר מדי כי המכשירים אותם השיגו במאמץ ניכר דרך קופ"ח לא מספקים תמיד שמיעה איכותית ומתאימים "רק בערך" לצרכי השמיעה האישיים שלהם. מה הבעיה? תגידו "אפשר לשדרג"! אז זהו, שלא. פשוט לא ניתן. הרכישה בקופ"ח היא סופית ומוחלטת.
רציתם לשדרג למכשיר משוכלל יותר, אתם צריכים לבצע רכישה חדשה בכסף מלא (ללא קבלת מענק סל הבריאות) וכל ההשקעה הקודמת שרק זה ביצעתם ירדה לטמיון. בהדים זה אחרת: רכשתם מכשירי שמיעה ולאחר תקופת זמן השתנתה השמיעה שלכם? או שתרצו ליהנות מביצועים טובים יותר של מכשירי השמיעה שלכם? אין קל מזה . מגיעים לאחד מסניפי הדים ומבקשים לשדרג את המכשירים הקיימים שלכם. קלינאית התקשורת תתכנת לכם את המכשירים שברשותכם, תוכלו להתנסות ברמה הטכנולוגית אליה תרצו לשדרג המכשירים במשך שבועות מספר. החלטתם שאתם רוצים לרכוש את הסוג המתקדם, תשלמו רק על השדרוג (הפרש המחירים בין המכשיר הקיים למשודרג).
בהדים ההשקעה שלך לא הולכת לאיבוד.

הדים עד הבית

קבלת שירות הבדיקות והתאמת המכשירים מתאפשר גם ללקוחות המרותקים לביתם או רוצים לקבל השירות במקום מגוריהם. מתקשרים להדים, וצוות קלינאי הדים מגיעים לבית הלקוח מבצעים בדיקת שמיעה והתאמת מכשיר גם בבית הלקוח גם המכשירים המוזמנים יגיעו וימסרו ללקוח בביתו.
ומה יותר פרטי מזה?