מדטון-הדים – הרשת הפרטית הגדולה בישראל בתחום שיקום השמיעה

פרופיל החברה

מדטון -הדים – הרשת הגדולה והמובילה בישראל בתחום שיקום השמיעה והדיבור, מונה 28 סניפים ברחבי הארץ.

הניסיון המצטבר בהתאמת אלפי מכשירי שמיעה תוך השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל הביא את הרמה המקצועית בהדים למובילה בארץ בבתחומה.

מנהל הרשת מר יצחק דוידוביץ דוגל בגישה של מתן שרות מקצועי ואמין ללא פשרות בתחום שיקום השמיעה ולכן רשת הדים הינה הרשת המובילה בתחום
הדרישה לשרות ומקצועיות בקרב קהל הלקוחות הביאה להתרחבות ופריסה ארצית של סניפים בכל רחבי הארץ. כיום מונה המכון 28 סניפים מצפת בצפון ועד באר שבע בדרום. כל הסניפים בבעלות ישירה של המכון ועובדים ע"פ אותם נוהלי עבודה.

מכון התקנים סקר את נוהלי האיכות של המכון והעניק להדים את התקן הבינלאומי 9001 ISO כהכרה ברמת האיכות של המכון. מכון הדים הנו הגוף הראשון בישראל בענף שמיעה, דיבור, ומכשירי שמיעה שקיבל תו מערכת ניהול איכות על כל מגוון פעילותיו.

בהדים למעלה מ-50 קלינאי תקשורת מוסמכים בוגרי ביה"ס להפרעות בתקשורת שבישראל ומחו"ל. לכל הצוות אישורי הכרה ורישיונות עבודה ממשרד הבריאות. בצוות בעלי תארים מתקדמים כדוקטורנטים ותואר שני.
בהדים מערך השתלמויות מקצועי בכל תחומי העיסוק. הצוות עובר השתלמויות רבות בתחומי עיסוקו בארץ ובחו"ל.

הקריה האקדמית בקרית אונו מכירה ברמתו הגבוהה של מכון הדים וכיום הדים הוא הגוף הפרטי בישראל המוכר לצורך "פרקטיקום" וסטודנטים בהפרעות בתקשורת באים להתמחות במכון כחלק מחובותיהם האקדמיות.

שיקום שמיעתי הנו תחום התמחותו העיקרי של המכון. הניסיון המצטבר בהתאמת אלפי מכשירי שמיעה תוך השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל הביא את הרמה המקצועית בתחום למה שהיא היום.

לאורך השנים זכתה הדים בפרסים בתחומים שונים, כגון " הרשת הנבחרת לשיווק מוצרי שמיעה " בשנת 2011 , בשנת 2012 , בשנת 2013 ובשנת 2014 ברצף וכן בסקר המבחן של המדינה בשנים 2011 , 2012 , 2013 ו- 2014 , וכן פרס Effie לשנת 2012.

גם חברות ענק למכשירי שמיעה בחו"ל הכירו ברמה המקצועית ובחרו בהדים כנציגם הבלעדי בישראל.
מהיבואן לצרכן – קשר ישיר זה בין היצרן בחו"ל למכוני הדים מביא למכירה מקצועית ישירה ללא כל גורמי ביניים המסרבלים ומייקרים לעתים את העלות הסופית.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה מקצועית בנושא.

בכבוד רב,
צוות הדים

יצחק דוידוביץ' – בעלים

אבי קריגסמן- סמנכ"ל שיווק ומכירות

חגית שגיא – קלינאית ראשית

יהודית גולדברג – קלינאית ראשית